Ingyenes programok a vétvégén!

PREMIERHÉTVÉGI PROGRAMOK A FŐVÁROSI NAGYCIRKUSZ ELŐTT

 

Minden program ingyenes!

 

Július 18. szombat

 

Színpad:

15:00–15:30 Pleszkán Écska és Dániel Balázs koncertje * 

15:30–15:45 Lombos Marci bűvész műsora

15:45–15:50 Happy kutya bemutatója

16:00–16:15 A PlanShet női pantomim csoport vidám, zenés műsora 

16:15–16:50 Pejtsik Panna mesedal koncertje *

17:00–17:10 A Duo Dittmár komikus műsora

17:10–17:50 Attila Talan koncert *

18:00–18:10 A Rippel Brothers erőemelő műsora 

18:10–18:15 Matos Lénárd és Teibler Daniella duó egykerekű produkciója

18:15–18:50 A Talamba Ütőegyüttes és Nejad Flóra koncertje *

 

* A 2019-es Kötéltánc cirkuszi dalverseny indulói

 

Műsorvezetők:

Maka Gyula és Kabai Alex

 

További programok:

14:00–18:00 Kitűnő tanuló program – stand

14:00–18:30 Gyermek Cirkusz Világ – cirkuszpedagógiai foglalkozások

14:00–18:30 Tanulj cirkuszt! – cirkuszi készségfejlesztés

15:00 Interaktív családi tárlatvezetés

15:00–19:00 Állatsimogató: kutyák, nyúl, fekete kakas, kígyó, kecske

15:00–19:00 Cirkusz Trike: Gróf Olívia drótegyensúlyozó bemutatója

16:00 „Fejetlenség a porondon” – kiállítási játék

18:00–19:00 Élőszobor (Kovács Eszter)

 

Július 19. vasárnap

 

Színpad:

13:30–14:00 Berta Dániel koncertje *

14:00–14:05 Happy kutya bemutatója 

14:05–14:10 Matos Lénárd – Teibler Daniella duó egykerekű produkciója

14:10–14:20 A Golden Pyramid erőemelő páros bemutatója

14:25–14:50 Czimmermann Kitti és zenekara koncertje *

 

* A 2019-es Kötéltánc cirkuszi dalverseny indulói

 

Műsorvezető:

Maka Gyula 

 

További programok:

10:00–14:00 Kitűnő tanuló program – stand

10:00–14:30 Gyermek Cirkusz Világ – cirkuszpedagógiai foglalkozások

10:00–14:30 Tanulj cirkuszt! – cirkuszi készségfejlesztés

13:30–15:00 Állatsimogató: kutyák, nyúl, fekete kakas, kígyó, kecske

13:30–15:00 Cirkusz Trike: Gróf Olívia drótegyensúlyozó bemutatója

14:00–15:00 Élőszobor (Kovács Eszter)

 

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk

cikkfeltöltő: 
GB